Розклад групових тренувань 2018-01-22T18:25:48+00:00

Розклад групових занять

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
13.00  ZUMBA-FITNESS
19.00 TRX ZUMBA-FITNESS  FITNESS-BOXING ZUMBA-FITNESS  TRX  
20.00 CROSSFIT Тай-бо CROSSFIT Тай-бо TABATA    

КЛАСИ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ

Комплексне навантаження на все тіло, опрацювання м’язів – стабілізаторів, тренування сили, витривалості, координації, балансу і гнучкості.
Сприяє зниженню ваги та зміцнення м’язового корсета.

Високоінтенсивна аеробне тренування з використанням техніки східних єдиноборств, відмінний засіб для зняття стресу. За 1 годину виконання вправ можна спалити 600-800 ккал, що є чудовим результатом для схуднення.

Це комплекс вправ, що виконуються в повільному темпі, спрямованих на зміцнення м’язів спини, черевного преса, ніг, рук, стегон. Підходить для людей початкового рівня підготовки і вище.

Це танцювальна аеробіка, яка проводиться на спеціальних платформах, званих «степами». Заняття на степах допоможуть в рекордні терміни зробити фігуру підтягнутою і стрункою.

Це комплекс вправ, що дає максимальний результат для м’язів корпусу, живота, стегон і сідниць. В результаті силових вправ відбувається значне прискорення обміну речовин, що сприяє швидкому зниженню ваги і рельєфним м’язам.

Це різновид силового тренування, робота з власною вагою тіла або з використанням різного обладнання. Функціональна аеробіка впливає на обмін речовин і роботу організму в цілому, сприяє швидкому жіросжіганію.