Розклад групових тренувань 2018-05-08T10:17:29+00:00

Розклад групових занять

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
18.00 CROSSFIT TABATA/

FITBALLS

(уточнювати в адміністратора)

19.00 TRX FITNESS-BOXING   TRX  
20.00 CROSSFIT ТАЙ-БО ТАЙ-БО    

КЛАСИ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ

Комплексне навантаження на все тіло, опрацювання м’язів – стабілізаторів, тренування сили, витривалості, координації, балансу і гнучкості.
Сприяє зниженню ваги та зміцнення м’язового корсета.

Високоінтенсивна аеробне тренування з використанням техніки східних єдиноборств, відмінний засіб для зняття стресу. За 1 годину виконання вправ можна спалити 600-800 ккал, що є чудовим результатом для схуднення.

Це комплекс вправ, що виконуються в повільному темпі, спрямованих на зміцнення м’язів спини, черевного преса, ніг, рук, стегон. Підходить для людей початкового рівня підготовки і вище.

Це танцювальна аеробіка, яка проводиться на спеціальних платформах, званих «степами». Заняття на степах допоможуть в рекордні терміни зробити фігуру підтягнутою і стрункою.

Це комплекс вправ, що дає максимальний результат для м’язів корпусу, живота, стегон і сідниць. В результаті силових вправ відбувається значне прискорення обміну речовин, що сприяє швидкому зниженню ваги і рельєфним м’язам.

Це різновид силового тренування, робота з власною вагою тіла або з використанням різного обладнання. Функціональна аеробіка впливає на обмін речовин і роботу організму в цілому, сприяє швидкому жіросжіганію.

ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ!